Testovací centrum Pardubice

Testování a konzultace všech raket u nás bezplatně na kurtu s profi trenérem jako součást našeho servisu!

Testovací centrum Dunlop Pardubice vzniklo v září 2010 s myšlenkou nabídnout závodním, klubovým a  začínajícím hráčům pomoc při správném výběru tenisové rakety. Každý hráč má možnost ZDARMA si nechat v našem testovacím centru poradit při výběru správné tenisové rakety a vybrané či doporučené rakety si samozřejmě vyzkoušet. Pří výběru tenisové rakety je totiž ze všeho nejdůležitější Váš osobní pocit.

Toto je základní filozofie našeho Testovacího centra Dunlop Pardubice. Pomoc při výběru získáte zdarma od profesionálního tenisového trenéra Jana Čapouna, který je také členem Dunlop Trainer Teamu v Německu a má s testováním a poradenstvím v oblasti tenisových raket mnohaleté zkušenosti ze zahraničí.

Bylo by mylné se domnívat, že pouze závodní, trénovaný tenista pocítí rozdíl v jednotlivých rámech tenisových raket. Naše zkušenosti z testovacího centra v Pardubicích jasně prokazují, že jakýkoliv hráč - i na úplném začátku své tenisovém kariéry - vnímá intenzivně rozdíly mezi jednotlivými modely, a to nejen co se váhy týče, ale i co do přesnosti, razance, švihu a citu pro balon. K tomu připočítejte spolupráci trenéra, který vizuálně porovná Vaší hru s jednotlivými rámy a poradí, která raketa je pro Vás přínos a která je například příiš závodně orientovaná. Nejdůležitější však je dát na vlastní pocit. Jen Vy vnímáte, je-li pro Vás tenisová raketa příjemná do ruky, zda jste s ní schopni uvolněně švihnout, čistě zasahovat a zda Vám dává dostatek razance, aby se Vaše hra nestala nudnou.

Doporučujeme tedy věnovat trochu více času výběru Vaší nové tenisové rakety, neboť ta Vás bude provázet a zkvalitňovat Vám život několik příštích tenisových let. Je smuté sledovat některé hráče s drahými bandážemi přes lokty stěžující si na vše kolem, jen ne na vlastní těžkou hliníkovou raketu ze stojanu supermarketu.

Dopřejte si tedy trochu luxusu a přijďte si před nákupem vše osobně vyzkoušet k nám do testovacího centra. Těšíme se, že si u nás telefonicky zarezervujete svůj termín pro bezplatné testování tenisových raket vhodných právě pro Vás. Budete-li chtít porovnat naše rakety Dunlop opravdu pečlivě, doporučujeme Vám nechat si je vyplést svým vlastním výpletem který již znáte. Pak budou výsledky opravdu velmi přesné.

Vyberete-li si u nás jakýkoliv model, uděláme vše pro to, abychom Vám nabídli nejlepší možnou cenu na českém trhu, vše samozřejmě s plnou zárukou od výhradního dovozce tenisových raket Dunlop pro ČR.

A ještě jedno doporučení na závěr: Vybírejte tenisovou raketu, která má v sobě zlepšovací potenciál. To znamená takovou raketu, kterou ještě ne stoprocentně zvládáte, která má v sobě trochu tajemství, neznáma a Vy ho budete skrze Vaše hraní postupně objevovat. Taková volba povede nejen k ještě větší vášni z tenisu, ale i k automatickému zlepšování způsobenému dotahováním se na novou raketu.

Dunlop se stává oficiálním partnerem a oficiálním dodavatelem tenisového vybavení prestižní Mouratoglou akademie. Zakladatel akademie a trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou je nyní zástupcem této značky a Dunlop se stává oficiálním partnerem v oblasti míčů a raket podporující Mouratoglou Open.